• Zkušenosti a důvěryhodnost

  Máme dlouholeté zkušenosti s chovem a výcvikem psů. Věnujeme se výživě, poradenské činnosti, prodeji krmiv a chovatelských potřeb pro domácí zvířata.

 • Odborné poradenství

  Máte-li jakékoliv otázky nebo speciální přání, můžete se kdykoliv na cokoliv zeptat. Pomůžeme Vám vybrat to nejlepší pro Vašeho domácího mazlíčka.

 • Bonusový program - tlapky

  Vážíme si našich stálých zákazníků, proto pro ně máme věrnostní program. Za nákupy registrovaní zákazníci automaticky sbírají "tlapky" a za ně si pak mohou vybrat dárky.

 • Kamenná prodejna

  Nejsme "garážový" e-shop, máme svou kamennou prodejnu v Soběslavi, na které si vybrané zboží z našeho sortimentu můžete prohlédnout a vyzkoušet.

 • Další výhody...
 
 
 
 
 

PŮJČOVNA ELEKTRONICKÝCH OBOJKŮ

26.05.2014 | Víme, že pořízení obojku není levná záležitost, proto Vám nabízíme vám možnost vyzkoušet si je v podobě zápůjčky. K dispozici máme nejběžnější el. obojek d 400 a vy si tak můžete vyzkoušet nejen ovládání, ale i reakce vašeho pejska.

Mnoho majitelů pejsků má dnes problémy s pejsky. Pejsek štěká v bytě, neposlouchá pána venku, utíká za zvěřinou přes celé pole a nevrátí se, rozkousává doma věci a jiné. Všichni máme své čtyřnohé miláčky rádi a nechceme jim ublížit. Jenom že oni tak zlobí a vy už nevíte jak na ně? Výcvikový obojek je to nejlepší řešení pro Vás i vašeho mazlíčka.

Ceník a podmínky půjčení.

 

Půjčujeme elektronický výcvikový obojek d-control 400, který je velikostí korekčních impulsů vhodný pro všechna
plemena psů a je určen především pro výcvik základních povelů, dosahem až 250 m.

 

obojek půjčujeme minimálně na 3dny


vratná záloha 2.000,-Kč


Při zakoupení elektronického obojku z naší nabídky po předchozí půjčce, bude cena půjčovného odečtena z kupní ceny.

 

Ceník půjčovného

na 3 dny 300,- Kč
na 1 týden 450,- Kč
na 1 měsíc 1200,- Kč

 

Veškeré informace o prodeji či zapůjčení Vám rádi poskytneme  na tel.: 739 612 396, 608 977 455, nebo navštivte naši kamennou prodejnu v Soběslavi ul. Edvarda Beneše 279 (naproti gymnáziu)

 

el. obojky