• Zkušenosti a důvěryhodnost

  Máme dlouholeté zkušenosti s chovem a výcvikem psů. Věnujeme se výživě, poradenské činnosti, prodeji krmiv a chovatelských potřeb pro domácí zvířata.

 • Odborné poradenství

  Máte-li jakékoliv otázky nebo speciální přání, můžete se kdykoliv na cokoliv zeptat. Pomůžeme Vám vybrat to nejlepší pro Vašeho domácího mazlíčka.

 • Bonusový program - tlapky

  Vážíme si našich stálých zákazníků, proto pro ně máme věrnostní program. Za nákupy registrovaní zákazníci automaticky sbírají "tlapky" a za ně si pak mohou vybrat dárky.

 • Kamenná prodejna

  Nejsme "garážový" e-shop, máme svou kamennou prodejnu v Soběslavi, na které si vybrané zboží z našeho sortimentu můžete prohlédnout a vyzkoušet.

 • Další výhody...
 
 
 
 
 

Představení: Ramiva.cz

Jsme chovatelé psů s dlouholetou tradicí. Máme  téměř 30 let zkušeností  s chovem a výcvikem psů . Věnujeme jak výcviku agility tak služebnímu výcviku. Zkušenosti získané výživou psů a péči o ně, zúročujeme prodejem krmiva a  chovatelských potřeb v naší kamenné prodejně. Tuto prodejnu provozujeme již 19 let.

 foto vycvik

 

 

Naší kamennou prodejnu můžete navštívit  v Soběslavi Edvarda Beneše 279.  Nabízíme zde nejen krmiva a chovatelské potřeby pro domácí zvířata ale máme i širokou nabídku pro hospodářská zvířata. Zákazníci zde mohou využívat  pravidelné letákové akce a věrnostní programy.  Zde zakoupené (nebo objednané) zboží Vám můžeme přivézt až domů. Rozvoz po Soběslavi je zcela ZDARMA. Rozvoz po okrese Tábor je podle ceníku, který naleznete v sekci  doprava platba za zboží.

Velkou přidanou hodnotou je především komunikace se zákazníkem a na základě již zmíněných zkušeností jsme schopni poradit a případně sestavit optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

 

 

Otevírací doba prodejny

Po – pá   9.00 – 12.00     14.00  - 17.00

         So  9.00 – 11.00

 

 foto prodejna

 

 E-shop . Na našem e-shopu naleznete i jiný sortiment než va naší kamenné prodejně. Vybrané a objednané zboží  si můžete vyzvednou přímo v prodejně nebo Vám ho doručíme dle platného ceníku přepravy. Samozřejmostí je, že chceme uspokojit každého zákazníka a pokud nenaleznete zboží, které potřebujete rádi Vám připravíme cenovou nabídku a zboží Vám zajistíme.

Pokud jste z okresu Tábor a využijete našeho rozvozu zboží vždy doručí kvalifikovaný pracovník. Zboží si můžete v klidu a na místě zkontrolovat zdali je v pořádku. V případě zájmu můžete konzultovat další  možnosti v oblasti výživy či chovatelských potřeb